Odpowiedz do tematu    Forum www.katarzynaskorupa.fora.pl Strona Główna » Siatkówka na Świecie Zobacz poprzedni temat

10 sierpnia (niedziela) 15:55 TVP1 - pierwszy mecz z reprezentacją Niemiec!

Zapraszam do dyskusji... Smile

Sob 15:38, 09 Sie 2008 Zobacz profil autora
LaraPerkins

Posty: 223

ciekawe kto wygra dzisiejszy mecz Smile za 30 minut początek spotkania Very Happy

Nie 14:29, 10 Sie 2008 Zobacz profil autora
catherine84

Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 40

Skąd: Wawa/Poland

rewelacyjny mecz męskiej reprezentacji polski Smile 3:0 z niemcami!!!
drugi set ciągnął się w nieskończoność, a jednocześnie moje nerwy sięgały już zenitu!!!
oby jutro polki wygrały również 3:0 z Chinkami, chyba bym się popłakała ze szczęścia Very Happy

Nie 17:50, 10 Sie 2008 Zobacz profil autora
Czarna1979

Posty: 29

Skąd: WARSZAWA

piękny mecz, naprawdę aż miło patrzeć na tak dobrą formę polaków, w drugim secie było chyba najwięcej emocji przy wielokrotnych piłkach setowych Smile jutro kolejna dawka emocji w meczu polek z chinkami, zyczę naszej reprezentacji zwycięstwa nad gospodarzem!!!

Nie 21:57, 10 Sie 2008 Zobacz profil autora
LaraPerkins

Posty: 223

no panowie, niezła passa, miażdzycie przeciwników setowo do zera LOL Very Happy brawo, oby tak dalej! mam nadzieję, że mój ulubieniec świderek czuje się już znacznie lepiej i również zagra w 3 spotkaniu z Serbią! no i rzecz jasna, kolejna wygrana Wink powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez LaraPerkins dnia Wto 11:02, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 10:45, 12 Sie 2008 Zobacz profil autora
Tomek06

Posty: 75

Skąd: Stolica

panom to tylko pozazdrościć takiego startu na IO, mam jednak nadzieję, że siatkarki także zaczną wygrywać i to od jutrzejszego spotkania.
Hahaha Trzymałem kciuki, trzymam kciuki i będe nadal trzymać jak kasia sd prosiła Smile

Sędzia turecki zawalił ;/

Ostatnio zmieniony przez Mandy dnia Śro 8:25, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 8:25, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora
LaraPerkins

Posty: 223

niestety i tak bywa ;( teraz zaczną się porównania do sytuacji naszych piłkarzy z eruo 2008 i błędnej decyzji Howarda Webb'a :/ (właśnie wyczytałam kilka takich opinii w necie). Ale nasi siatkarze w porówaniu z piłkarzami, wyszli z grupy po kilku niesamowitych spotkaniach, a co najważniejsze po ogromnej walce do samego końca!!! Dzięki chłopcy za wspaniałe emocje, było naprawdę bliskooo!!!

Śro 9:17, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora
Tomek06

Posty: 75

jak myślicie, kto wygra jutro bój o podium? ja myślę, że 1=brazylia, 2=usa i 3=włochy, pozdrawiam Tomek06 Smile

Sob 20:32, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum www.katarzynaskorupa.fora.pl Strona Główna » Siatkówka na Świecie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)